Zoni® kryt zásuvky komunikační přímé (pro HDMI, USB, VGA, USB nabíječku, reprozásuvku) 5014T-A00040 241 šedá ABB
Kryt zásuvky komunikační přímé Zoni® v barvě šedá od českého výrobce ABB
Kryt zásuvky komunikační přímé v modelové řadě Zoni®
Barva: šedá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Pro stereofonní reproduktorovou zásuvku, pro komunikační zásuvky HDMI, USB, VGA nebo pro nabíjecí přístroj USB.
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® sdělovací technika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 8592624451969 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 59 mm |
| Hloubka (mm): | 59 mm |
| Výška (mm): | 14,2 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Použití: | USB |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Provedení: | Centrální deska |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
