Zoni® kryt zásuvky televizní, rozhlasové (a satelitní) 5011T-A00300 242 pudrová ABB
Kryt zásuvky TV+R+SAT Zoni® v barvě pudrová od českého výrobce ABB
Kryt zásuvky anténní s vylamovacím otvorem v modelové řadě Zoni®
Barva: pudrová
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Pro přístroj anténní zásuvky řazení TV+R, TV+R+SAT.
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® sdělovací technika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.017 kg |
| EAN: | 8592624449386 |
| Barva: | pudrová |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Hloubka přístroje: | 59 mm |
| Izolovaná montáž: | Ne |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kmitočet: | 50 - 50 Hz |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Metalická barva: | Ne |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Natočená centrální vložka: | Ne |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Počet modulů: | 0 |
| Potisk/značení: | Žádné |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S funkcí prosmyčkování: | Ne |
| S funkčním osvětlením: | Ne |
| S opakovačem signálu Wi-Fi: | Ne |
| S orientačním osvětlením: | Ne |
| S přístrojovou pojistkou: | Ne |
| S vestavěným reproduktorem bluetooth: | Ne |
| S vypínačem: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ne |
| Šířka přístroje: | 59 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Vyhazovací mechanismus: | Ne |
| Výška přístroje: | 18 mm |
| Zvláštní zdroj napájení: | Bez zvláštního napájení |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
