Zoni® popisové pole se symbolem světla 3559T-A00272 ABB
Pole popisové se symbolem světla Zoni® od českého výrobce ABB
Pole popisové se symbolem světla pro kryt Zoni® jednoduchý s popisovým polem od výrobce ABB
O modelové řadě:
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® ostatní prvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| EAN: | 8592624450764 |
| Šířka (mm): | 6,2 mm |
| Hloubka (mm): | 54,7 mm |
| Výška (mm): | 3,4 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Potisk/značení: | Textové pole |
| Použití: | Spínač/tlačítko |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
