Zoni® rámeček dvojnásobný pro vodorovnou i svislou montáž 3901T-A00020 144 greige/bílá ABB
Rámeček dvojnásobný Zoni® v barvě greige/bílá od českého výrobce ABB
Rámeček dvojnásobný pro elektroinstalační přístroje v modelové řadě Zoni®
Barva: gregie / bílá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Způsob montáže: pro vodorovnou i svislou montáž
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® rámečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.037 kg |
| EAN: | 8592624447962 |
| Barva: | greige / bílá |
| Šířka (mm): | 159 mm |
| Hloubka (mm): | 10,6 mm |
| Výška (mm): | 85 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 2 |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Povrchová úprava: | Lakované |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP00 |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
