Krabice pod omítku 60mm univerzální 1055-41 (1055-04) ABB
Rozteč středů krabic při sestavení je 71 mm.
Vnitřní hloubka: 44 mm
Hloubka krabice: 46 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice pod omítku-univerzální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 4013456531994 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka (mm): | 46 mm |
| Materiál: | Plast |
| Směr montáže: | Horizontální a vertikální |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Počet jednotek: | 1 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| S krycím rámečkem: | Ne |
| S otvorem pro vývodku: | Ano |
| S otvorem pro zavedení kabelu: | Ne |
| S otvorem pro zavedení kanálu: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Zavedení zezadu: | Ne |
| Příčná montáž: | Ne |
| Se vstupem do instalační trubky: | Ne |
| Vhodné pro modulární domovní spínací přístroje: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
