ABB 3558-A52340 strojek ř.6+6 střídavý (schodišťový) dvojitý pro vypínače, šroubové svorky
Strojek vypínače řazení č.6+6 dvojitý schodišťový , šroubové svorky, pro přístroje ABB
ABB 3558-A52340 strojek 6+6/střídavý dvo;
Přístroj přepínače střídavého dvojitého
3558-A52340

10 AX, 250 V AC
Upevnění šrouby; šroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm²)
Doutnavku nelze použít.
Řazení: 6+6 (6+1)
Pro montáž do podkladů o stupni hořlavosti B, C1, C2
Classic, Tango®, Element®, Time®, Solo®, Solo® carat, Alpha nea®, Alpha exclusive®, Reflex SI (zdravotnictví)
Upevnění šrouby; šroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm²)
Doutnavku nelze použít.
Řazení: 6+6 (6+1)
Pro montáž do podkladů o stupni hořlavosti B, C1, C2
- Schéma
Schéma (17,3 kB)
Související výrobky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strojky spínačů pro designy ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595017207556 |
| Řazení: | č.6+6 |
| Šířka (mm): | 71 mm |
| Hloubka (mm): | 37,2 mm |
| Výška (mm): | 71 mm |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubová montáž |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 19 |
| Montážní hloubka (mm): | 19 |
| Ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Počet klapek: | 2 |
| Spínací proud zářivek (AX): | 10 |
| Tlačítkový spínač: | Ne |
| Zapojení: | Spínač č.6+6 - schodišťový přepínač dvojitý |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |

