Montážní adaptér K2 AddOn 22 umožňuje instalaci na mřížku nebo sdílenou lištu bez dalších lišt nebo svorek pro výšku rámu modulu 35-50 mm. Vhodné pro všechny K2 SolidRails, CrossRails, SingleRails a BasicRails.
Materiál: polyamid vyztužený skelnými vlákny
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 4251786203246 |
| Šířka (mm): | 70 mm |
| Hloubka (mm): | 50 mm |
| Výška (mm): | 28 mm |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Ostatní, jiné |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
