K2 Adaptér SingleRail v sadě Pomocí sady K2 L-Adaptér SingleRail (včetně šroubů) jsou střešní háky řady SolidRail kompatibilní také s kolejnicemi SingleRail. Je vyroben z hliníku, šrouby a matice obsažené v sadě jsou vyrobeny z nerezové oceli. Sada obsahuje L-adaptér, šroub s kladivovou hlavou, šroub s příhradovou hlavou, rohatkovou matici a samojistnou matici.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 4251786210312 |
| Šířka (mm): | 35 mm |
| Hloubka (mm): | 36 mm |
| Výška (mm): | 55 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Ostatní, jiné |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
