Asfora-EPH4800123 Zásuvka datová 2xRJ45, kat.6 UTP, krémová schneider
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sdělovací a datová technika Asfora |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 3606480527043 |
| Barva: | Ostatní |
| Instalace na omítku: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Designová řada: | Asfora |
| Druh připojení: | Řezná svorka |
| Druh upevnění: | Ostatní |
| Hloubka přístroje: | 48 mm |
| Kategorie: | 6 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek s plnou krycí deskou |
| Montáž pod omítku: | Ano |
| S ochranou proti prachu: | Ne |
| Směr vývodu: | Rovné |
| Šířka přístroje: | 83 mm |
| Typ konektoru: | RJ45 8(8) |
| Vhodné pro počet zdířek/spojek: | 2 |
| Výška přístroje: | 83 mm |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
