Asfora - Kabelová vývodka se svorkovnicí, bílá, Schneider EPH5500121
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní prvky Asfora |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 3606481154835 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou |
| Hloubka přístroje: | 48 mm |
| Izolovaná připojení: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 19,85 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek s kompletním krytem |
| Popisovací pole: | Bez popisovacího pole |
| Použití: | Vývod vedení |
| S osvětlením: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
