Asfora rámeček pětinásobný vodorovný aluminium Schneider Electric EPH5800561
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámečky Asfora |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.046 kg |
| EAN: | 3606480728983 |
| Barva: | hliník |
| Šířka (mm): | 367 mm |
| Hloubka (mm): | 9 mm |
| Výška (mm): | 83 mm |
| Materiál: | Plast |
| Směr montáže: | Horizontální |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK02 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva RAL: | 9006 |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž pod omítku: | Ano |
| Počet jednotek: | 5 |
| Povrchová ochrana: | Kovová |
| S montážní mřížkou: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro podlahovou krabici: | Ne |
| Vhodné pro přístrojový kanál: | Ne |
| Vhodné pro vestavbu: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
