Asfora - Ovládač tlačítkový zvonek č.1/0 bezšroubový, antracit, Schneider EPH0800171
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spínače Asfora |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 3606480729331 |
| Barva: | antracit |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh ovládání: | Tlačítko |
| Druh připojení: | Ostatní |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Hloubka přístroje: | 43 mm |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kontakt zpětného hlášení: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek s centrální krycí deskou |
| Počet ovládacích kolébek: | 1 |
| ? Počet pólů: | 1 |
| Potisk/značení: | Symbol "Zvonek" |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Samostatné tlačítko |
| S osvětlením: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Se světelným zdrojem: | Ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ano |
| Transparentní: | Ne |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
