Asfora - Zásuvka datová 2xRJ45, kat.5e UTP, aluminium, Schneider EPH4400161
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sdělovací a datová technika Asfora |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.061 kg |
| EAN: | 3606480728891 |
| Barva: | hliník |
| Instalace na omítku: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh připojení: | Řezná svorka |
| Druh upevnění: | Ostatní |
| Hloubka přístroje: | 38 mm |
| Kategorie: | 5E |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek |
| S textovým polem: | Ne |
| Stíněné svorky: | Ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Typ konektoru: | Ostatní |
| Vhodné pro počet zdířek/spojek: | 2 |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Způsob montáže stínicí přípojky: | Ostatní |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
