Asfora - Zásuvka TV-R-SAT, průběžná, antracit, Schneider EPH3500271
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sdělovací a datová technika Asfora |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.088 kg |
| EAN: | 3606480729683 |
| Barva: | antracit |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou |
| Hloubka přístroje: | 42 mm |
| Izolovaná připojení: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 46 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Ostatní |
| Odlehčení tahu: | Ne |
| Popisovací pole: | Bez popisovacího pole |
| Použití: | SAT |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení kontaktu: | Samice (female) |
| S ochranou proti prachu: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zdířkami/spojkami: | Ano |
| Směr vývodu: | Rovné |
| Stíněné svorky: | Ne |
| Stíněný kryt: | Ne |
| Svorkovnice: | Ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro počet zdířek/spojek: | 3 |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
