Baterie 23AF GP alkalická 12V 55mAh speciální alternativa typů V23GA, MN21, A23
alkalická baterie 12V typového označení 23AF (altenativy jiných výrobců V23GA, MN21, A23)
napětí : 12V
kapacita : 55 mAh
možnost nabíjení : ne
alkalické : speciální
kategorie/řada : High Voltage
rozměr : 10,22 × 28,5 mm
prodejní obal : 1 ks, blistr
cena uvedena za 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické-speciální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199042140 |
| Provozní teplota: | 0 - 45 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Kapacita: | 55 mAh |
| Množství v balení: | 5 |
| Označení velikosti: | Ostatní |
| Počet článků: | 5 |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 10 mm |
| Řada: | High Voltage |
| Výška včetně pólů: | 28,2 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
