Baterie GP 625A
průměr 15,6 x 5,95 mm, prodejní obal: 1 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
průměr 15,6 x 5,95 mm
prodejní obal: 1 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,00675 kg
průměr 15,6 x 5,95 mm, prodejní obal: 1 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
průměr 15,6 x 5,95 mm
prodejní obal: 1 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,00675 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie lithiové knoflíkové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199003820 |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Kapacita: | 190 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Označení IEC: | LR 9 |
| Označení velikosti: | Knoflíková baterie |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 16 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
