Baterie 6F22 9V typ GP1604G blok 9V GP greencell v blistru
Baterie GP Greencell 9V blistr
6F22 (1604), 9 V, 26,5 x 17,5 x 48,5 mm, kovový obal, prodejní obal: 1 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
6F22 (1604), 9 V
26,5 x 17,5 x 48,5 mm
kovový obal
prodejní obal: 1 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,052 kg
Popis zboží
Baterie GP Greencell 9V jsou nenabíjecí zink chloridové baterie. Tyto baterie jsou balené v blistru. Nejčastěji používají do přístrojů s nízkým odběrem, jako například dálkové ovladače, hodiny, svítilny, hračky.
6F22 (1604), 9 V, 26,5 x 17,5 x 48,5 mm, kovový obal, prodejní obal: 1 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
6F22 (1604), 9 V
26,5 x 17,5 x 48,5 mm
kovový obal
prodejní obal: 1 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,052 kg
Popis zboží
Baterie GP Greencell 9V jsou nenabíjecí zink chloridové baterie. Tyto baterie jsou balené v blistru. Nejčastěji používají do přístrojů s nízkým odběrem, jako například dálkové ovladače, hodiny, svítilny, hračky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie zinkové, obyčejné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199002212 |
| Provozní teplota: | 0 - 45 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 9 V |
| Množství v balení: | 1 |
| Označení IEC: | 6 F 22 |
| Označení velikosti: | 9V |
| Počet článků: | 1 |
| Provedení: | Zinko-chloridové |
| Průměr (mm): | 27 mm |
| Řada: | Greencell |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
