Baterie 9V (6LR61) alkalická (balení 1ks) EMOS B02511
Technické parametry:
Napětí: 9 V DC
Provedení: ULTRA alkalická
Nabíjecí: ne
Rozměry: 26,5 x 17,5 x 48,5 mm
Hmotnost: 54 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické, ultra alkalické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.054 kg |
| EAN: | 4891199216398 |
| Šířka (mm): | 26,5 mm |
| Provozní teplota: | -18 - 50 °C |
| Délka (mm): | 48,5 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 9 V |
| Množství v balení: | 1 |
| Označení IEC: | 6 LR 61 |
| Označení velikosti: | 9V |
| Počet článků: | 1 |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 27 mm |
| Řada: | Ultra Alkaline |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
