Baterie CR123A 3V lithiová (1ks balení) EMOS B1501
Baterie GP CR123A
3 V/1400 mAh, průměr 16,8 x 34,5 mm, prodejní obal: 1 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
3 V/1400 mAh
průměr 16,8 x 34,5 mm
prodejní obal: 1 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,028 kg
3 V/1400 mAh, průměr 16,8 x 34,5 mm, prodejní obal: 1 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
3 V/1400 mAh
průměr 16,8 x 34,5 mm
prodejní obal: 1 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,028 kg
Baterii CR123A najdete také pod dalšími označeními, přesto jde pořád o jednu a tu samou „baterku“. Tady máte výčet jejích dalších názvů.
CR123, CR17345, DL123A, EL123AP, K123LA, RL123A, EL123A, 5018LC, LR123 a VL123
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie lithiové knoflíkové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199001086 |
| Provozní teplota: | -40 - 60 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 3 V |
| Kapacita: | 1500 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Označení IEC: | CR 123 A |
| Označení velikosti: | Ostatní |
| Počet článků: | 1 |
| Provedení: | Lithium |
| Průměr (mm): | 17 mm |
| Řada: | Lithium |
| Výška včetně pólů: | 34,5 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
