Baterie CR2016 3V knoflíková lithiová, kapacita 90mAh výrobce GP
Lithiová knoflíková baterie GP CR2016
napětí : 3V
jmenovitá kapacita : 90mAh (při zátěři 30 kOhm)
rozměr : 20 x 1,6 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie lithiové knoflíkové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199003707 |
| Jmenovité napětí (V): | 3 V |
| Kapacita: | 90 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Označení IEC: | CR 2016 |
| Označení velikosti: | Knoflíková baterie |
| Provedení: | Lithium |
| Průměr (mm): | 20 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
