Baterie CR2025 3V knoflíková lithiová kapacita 170mAh výrobce GP
knoflíková lithiová baterie CR2025 s napětím 3V
napětí : 3V
kapacita : 170 mAh (při zátěži 15 kOhm)
rozměr : 20 x 2,5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie lithiové knoflíkové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199003714 |
| Provozní teplota: | -20 - 60 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 3 V |
| Kapacita: | 165 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Označení IEC: | CR 2025 |
| Označení velikosti: | Knoflíková baterie |
| Provedení: | Lithium |
| Průměr (mm): | 20 mm |
| Řada: | Lithium |
| Výška včetně pólů: | 2,5 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
