Baterie GP CR2032
3 V/210 mAh, průměr 20 x 3,2 mm, prodejní obal: 1 x 5 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
3 V/210 mAh
průměr 20 x 3,2 mm
prodejní obal: 1 x 5 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,00468 kg
technické údaje:
3 V/210 mAh
průměr 20 x 3,2 mm
prodejní obal: 1 x 5 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,00468 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie lithiové knoflíkové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199001147 |
| Provozní teplota: | -20 - 60 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 3 V |
| Kapacita: | 240 mAh |
| Množství v balení: | 5 |
| Označení IEC: | CR 2032 |
| Označení velikosti: | Knoflíková baterie |
| Provedení: | Lithium |
| Průměr (mm): | 20 mm |
| Řada: | Lithium |
| Výška včetně pólů: | 3,2 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
