Baterie GP 25A alkalická speciální AAAA, LR61 1,5V (balení 2ks)
Baterie GP 25A
AAAA LR61 (LR8D425), 1,5V, průměr 8,3 mm x 42,5 mm, kovový obal, prodejní obal: 2ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
AAAA LR61 (LR8D425), 1,5V
průměr 8,3 mm x 42,5 mm
kovový obal
prodejní obal: 2ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,013 kg
technické údaje:
AAAA LR61 (LR8D425), 1,5V
průměr 8,3 mm x 42,5 mm
kovový obal
prodejní obal: 2ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,013 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické-speciální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199058615 |
| Provozní teplota: | 0 - 45 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Kapacita: | 525 mAh |
| Množství v balení: | 2 |
| Označení IEC: | LR 61 |
| Označení velikosti: | AAAA |
| Počet článků: | 2 |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 8 mm |
| Řada: | High Voltage |
| Výška včetně pólů: | 42,5 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
