Baterie GP 476A (476AF, 4LR44) 6V speciální alkalická
Baterie GP476A
4LR44, 6 V - 105 mAh, průměr 13 x 25 mm, kovový obal, prodejní obal: 1 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
4LR44, 6 V - 105 mAh
průměr 13 x 25 mm
kovový obal
prodejní obal: 1 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,013 kg
technické údaje:
4LR44, 6 V - 105 mAh
průměr 13 x 25 mm
kovový obal
prodejní obal: 1 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,013 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické-speciální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199003769 |
| Provozní teplota: | 0 - 45 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 6 V |
| Kapacita: | 105 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Označení IEC: | 4 LR 44 |
| Označení velikosti: | Ostatní |
| Počet článků: | 1 |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 13 mm |
| Řada: | High Voltage |
| Výška včetně pólů: | 25,2 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
