Baterie GP CR2
3 V/850 mAh, průměr 15,6 x 27 mm, prodejní obal: 1 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
3 V/850 mAh
průměr 15,6 x 27 mm
prodejní obal: 1 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,0218 kg
technické údaje:
3 V/850 mAh
průměr 15,6 x 27 mm
prodejní obal: 1 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,0218 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie lithiové knoflíkové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199006999 |
| Provozní teplota: | -40 - 60 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 3 V |
| Kapacita: | 800 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Označení IEC: | CR 2 |
| Označení velikosti: | Ostatní |
| Počet článků: | 1 |
| Provedení: | Lithium |
| Průměr (mm): | 15 mm |
| Řada: | Lithium |
| Výška včetně pólů: | 26,5 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
