Baterie HR6 2100mAh nabíjecí NiMH/1,2V ReCyko AA tužka (balení 2ks) EMOS B25212
Nabíjecí baterie ReCyko s kapacitou 2100mAh HR6 AA tužková NiMH/1,2V v balení 2ks
Nabíjecí baterie GP ReCyko 2100mAh AA
Nabíjecí baterie GP ReCyko 2100 AA jsou vynikající pro zařízení s vysokou spotřebou. Poskytují dlouhodobý výkon, jsou ekologické a spolehlivé v různých teplotních podmínkách. Jsou ideální pro každodenní použití i pro náročné situace.
Specifikace vlastností:
- Typ: AA (HR6)
- Kapacita: 2100 mAh
- Napětí: 1.2 V
- Chemické složení: NiMH
- Teplotní rozsah: -20°C až +50°C
- Cykly nabíjení: Více než 300
- Hmotnost: 27 g
- Rozměry: 14.5 × 50.5 mm
- Balení: 2ks, papírová krabička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dobíjecí akumulátory NiMH |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.027 kg |
| EAN: | 4891199212581 |
| Délka (mm): | 50,5 mm |
| Jiné označení: | AA |
| Jmenovité napětí (V): | 1,2 V |
| Kapacita: | 2100 mAh |
| Množství v balení: | 2 |
| Označení IEC: | HR6 |
| Označení velikosti: | AA |
| Počet článků: | 2 |
| Provedení: | NiMH |
| Průměr (mm): | 15 mm |
| Teplota okolního prostředí: | -20 - 50 °C |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
