Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie lithiové knoflíkové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199011634 |
| Provozní teplota: | 0 - 45 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Kapacita: | 24 mAh |
| Množství v balení: | 5 |
| Označení IEC: | LR 41 |
| Označení velikosti: | Knoflíková baterie |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 8 mm |
| Řada: | Alkaline cell |
| Výška včetně pólů: | 3,6 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
