Baterie GP A76
průměr 11,6 x 5,40 mm, prodejní obal: 1 x 5 ks, blistr, cena za 1 kus
technické ú)daje:
průměr 11,6 x 5,40 mm
prodejní obal: 1 x 5 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,00305 kg
technické ú)daje:
průměr 11,6 x 5,40 mm
prodejní obal: 1 x 5 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,00305 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie lithiové knoflíkové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199011597 |
| Provozní teplota: | 0 - 45 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Kapacita: | 110 mAh |
| Množství v balení: | 5 |
| Označení IEC: | LR 44 |
| Označení velikosti: | Knoflíková baterie |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 12 mm |
| Řada: | Alkaline cell |
| Výška včetně pólů: | 5,4 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
