Baterie R 6 1,5V (AA) typ GP15G tužková GP greencell v blistru
Baterie GP Greencell R6 (AA, tužka) blistr
R6 (tužka, AA), 1,5 V, průměr 13,9 x 50 mm, kovový obal, prodejní obal: 4 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
R6 (tužka, AA), 1,5 V
průměr 13,9 x 50 mm
kovový obal
prodejní obal: 4 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,021 kg
Popis zboží
Baterie GP Greencell R6 (AA, tužka) jsou nenabíjecí zink chloridové baterie. Tyto baterie jsou balené v blistru. Nejčastěji se používají do přístrojů s nízkým odběrem, jako například dálkové ovladače, hodiny, svítilny, hračky.Pomocí adaptérů, které máme rovněž v nabídce, lze z tužkové baterie vytvořit malé mono nebo velké mono.
R6 (tužka, AA), 1,5 V, průměr 13,9 x 50 mm, kovový obal, prodejní obal: 4 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
R6 (tužka, AA), 1,5 V
průměr 13,9 x 50 mm
kovový obal
prodejní obal: 4 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,021 kg
Popis zboží
Baterie GP Greencell R6 (AA, tužka) jsou nenabíjecí zink chloridové baterie. Tyto baterie jsou balené v blistru. Nejčastěji se používají do přístrojů s nízkým odběrem, jako například dálkové ovladače, hodiny, svítilny, hračky.Pomocí adaptérů, které máme rovněž v nabídce, lze z tužkové baterie vytvořit malé mono nebo velké mono.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie zinkové, obyčejné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199000133 |
| Provozní teplota: | 0 - 45 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Množství v balení: | 4 |
| Označení IEC: | R6 |
| Označení velikosti: | AA |
| Počet článků: | 4 |
| Provedení: | Zinko-chloridové |
| Průměr (mm): | 15 mm |
| Řada: | Greencell |
| Výška včetně pólů: | 50,5 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
