Baterie R03 1,5V (AAA) typ GP24G mikrotužková GP greencell v blistru
Baterie GP Greencell R03 (AAA, mikrotužka) blistr
R03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V, průměr 10,5 x 44,5 mm, kovový obal, prodejní obal: 4 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
R03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V
průměr 10,5 x 44,5 mm
kovový obal
prodejní obal: 4 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,01144 kg
Popis zboží
Baterie GP Greencell R03 (AAA, mikrotužka) jsou nenabíjecí zink chloridové baterie. Tyto baterie jsou balené v blistru. Nejčastěji se používají do přístrojů s nízkým odběrem, jako například dálkové ovladače, hodiny, svítilny, hračky.
R03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V, průměr 10,5 x 44,5 mm, kovový obal, prodejní obal: 4 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
R03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V
průměr 10,5 x 44,5 mm
kovový obal
prodejní obal: 4 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,01144 kg
Popis zboží
Baterie GP Greencell R03 (AAA, mikrotužka) jsou nenabíjecí zink chloridové baterie. Tyto baterie jsou balené v blistru. Nejčastěji se používají do přístrojů s nízkým odběrem, jako například dálkové ovladače, hodiny, svítilny, hračky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie zinkové, obyčejné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199000478 |
| Provozní teplota: | -45 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Množství v balení: | 4 |
| Označení IEC: | R 03 |
| Označení velikosti: | AAA |
| Počet článků: | 4 |
| Provedení: | Zinko-chloridové |
| Průměr (mm): | 11 mm |
| Řada: | Greencell |
| Výška včetně pólů: | 44,5 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
