Baterie R14 1,5V typ GP 14G malý monočlánek GP greencell
Baterie GP Greencell R14 (C, malé mono)
R14 (malé mono, C), 1,5 V, průměr 26,2 x 50 mm, kovový obal, prodejní obal: 2 ks ve fólii, cena za 1 kus
technické údaje:
R14 (malé mono, C), 1,5 V
průměr 26,2 x 50 mm
kovový obal
prodejní obal: 2 ks ve fólii
cena za 1 kus
hmotnost: 0,0502 kg
Popis zboží
Baterie GP Greencell R14 (C, malé mono) jsou nenabíjecí zink chloridové baterie. Tyto baterie jsou balené ve fólii (shrinku). Nejčastěji používají do přístrojů s nízkým odběrem, jako například dálkové ovladače, hodiny, svítilny, hračky.
R14 (malé mono, C), 1,5 V, průměr 26,2 x 50 mm, kovový obal, prodejní obal: 2 ks ve fólii, cena za 1 kus
technické údaje:
R14 (malé mono, C), 1,5 V
průměr 26,2 x 50 mm
kovový obal
prodejní obal: 2 ks ve fólii
cena za 1 kus
hmotnost: 0,0502 kg
Popis zboží
Baterie GP Greencell R14 (C, malé mono) jsou nenabíjecí zink chloridové baterie. Tyto baterie jsou balené ve fólii (shrinku). Nejčastěji používají do přístrojů s nízkým odběrem, jako například dálkové ovladače, hodiny, svítilny, hračky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie zinkové, obyčejné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199000096 |
| Provozní teplota: | 0 - 45 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Množství v balení: | 2 |
| Označení IEC: | R14 |
| Označení velikosti: | Malé mono C |
| Počet článků: | 2 |
| Provedení: | Zinko-chloridové |
| Průměr (mm): | 26 mm |
| Řada: | Greencell |
| Výška včetně pólů: | 50 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
