Bílý dřevěný svícen sv.Lucie s přáteli, 5xžárovička, StarTrading 271-28
Bílý dřevěný svícen s 5 světelnými zdroji a čirým světlem
Bílý dřevěný svícen sv.Lucie s přáteli, 5xžárovička, StarTrading 271-28
Vánoční dřevěný bílý svícen s 5 světelnými zdroji. Na svícnu je vyzobrazena Svatá Lucie a její přátelé. Malý útulný svícen pro vytvoření vánoční atmosféry.
Technické informace:
Barva: bílá
Barva napájecího kabelu: bílá
Délka napájecího kabelu (cm): 180
Šířka/délka: 28.00 cm
Výška: 15.00 cm
Hloubka: 5.50 cm
Počet svítidel: 5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482043894 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 280 mm |
| Hloubka (mm): | 55 mm |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Životnost: | 1000 hod. |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
