Blok pro rozdělení fází PDB 160 (PVB 100), 1pól., 160A, 690V, šedý/průhl. víko, na DIN 100
Blok pro rozdělení fází PDB 160 (dříve značeno PVB 100), 1pólový, pro CU vodiče, jmenovitý proud 160A, jmenovité napětí 690V, barva šedá / průhledné víko, montáž na DIN lištu / PANEL, krytí IP20, vstup 1x25mm2, výstup 3x16mm2, 3x10mm2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | eleman |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 4051589204002 |
| Šířka (mm): | 33,3 mm |
| Hloubka (mm): | 68 mm |
| Výška (mm): | 49 mm |
| ? Způsob montáže: | lišta DIN / šroub |
| Jmenovitý proud (A): | 160 A |
| Max. připojovací průřez: | 25 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Počet vstupů: | 1 |
| Počet výstupů: | 3 |
| Typ připojení: | šroubové |
| Vhodné pro lanové vodiče: | ano |
| Vhodné pro pevné vodiče: | ano |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
