Blok pro rozdělení fází PDB 400 (PVB 250), 1pól., 400A, 690V, šedý/průhl. víko, na DIN 100
Blok pro rozdělení fází PDB 400 (dříve značeno PVB 250), 1pólový, pro CU vodiče, jmenovitý proud 400A, jmenovité napětí 690V, barva šedá / průhledné víko, montáž na DIN lištu / PANEL, krytí IP20, vstup 1x120mm2 a 24x10mm plochý vodič, výstup 2x35mm2, 3x25mm2, 4x16mm2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | eleman |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 4051589208000 |
| Šířka (mm): | 52,6 mm |
| Hloubka (mm): | 94 mm |
| Výška (mm): | 67 mm |
| ? Způsob montáže: | lišta DIN |
| Jmenovitý proud (A): | 400 A |
| Max. připojovací průřez: | 120 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Počet vstupů: | 2 |
| Počet výstupů: | 9 |
| Typ připojení: | šroubové |
| Vhodné pro lanové vodiče: | ano |
| Vhodné pro pevné vodiče: | ano |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
