Blok pro rozdělení fází PVB 160-6, 1pól., AL/CU, 160A, 690V, šedý, na DIN 1003951 eleman
Blok pro rozdělení fází PVB 160-6, 1pólový, pro AL/CU vodiče, jmenovitý proud 160A, jmenovité napětí 690V, barva šedá, montáž na DIN lištu / PANEL, krytí IP20, vstup 1x95mm2, výstup 6x35mm2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | eleman |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 4025221406161 |
| Šířka (mm): | 40 mm |
| Hloubka (mm): | 88 mm |
| Výška (mm): | 47 mm |
| ? Způsob montáže: | lišta DIN / šroub |
| Jmenovitý proud (A): | 160 A |
| Max. připojovací průřez: | 95 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Počet vstupů: | 1 |
| Počet výstupů: | 6 |
| Typ připojení: | šroubové |
| Vhodné pro lanové vodiče: | ano |
| Vhodné pro pevné vodiče: | ano |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
