Blok pro rozdělení fází PVB 500-4/4, 1pól., AL/CU, 500A, 690V, šedý, na DIN 1004082 eleman
Blok pro rozdělení fází PVB 500-4/4, 1pólový, pro AL/CU vodiče, jmenovitý proud 500A, jmenovité napětí 690V, barva šedá, montáž na DIN lištu / PANEL, krytí IP20, vstup 1x240mm2, výstup 4x70mm2, 4x16mm2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | eleman |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.277 kg |
| EAN: | 4025221406178 |
| Šířka (mm): | 42 mm |
| Hloubka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 50 mm |
| ? Způsob montáže: | lišta DIN / šroub |
| Jmenovitý proud (A): | 500 A |
| Max. připojovací průřez: | 240 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Počet vstupů: | 1 |
| Počet výstupů: | 8 |
| Typ připojení: | šroubové |
| Vhodné pro lanové vodiče: | ano |
| Vhodné pro pevné vodiče: | ano |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
