Časové relé E1ZM10 12-240VAC/DC (VE10) multufinkční 7 funkcí 1 CO TELE Haase 110100A
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 9008662010055 |
| Šířka (mm): | 17,5 mm |
| Hloubka (mm): | 65 mm |
| Výška (mm): | 87 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC/DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 12 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 12 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC: | 12 - 240 V |
| Časový rozsah: | 0,05 - 360000 s |
| Funkce blikání začínající impulzem, pevně nastavený čas: | Ne |
| Funkce blikání začínající impulzem, variabilní: | Ne |
| Funkce blikání začínající pauzou, pevně nastavený čas: | Ano |
| Funkce blikání začínající pauzou, variabilní: | Ne |
| Funkce hvězda/trojúhelník: | Ne |
| Funkce tvarování impulzu: | Ne |
| Funkce vypínání sestupnou hranou: | Ano |
| Funkce zapnutí vzestupnou hranou: | Ano |
| Funkce zpožděné reakce: | Ano |
| Funkce zpoždění odtahu: | Ano |
| K nasazení na stykač: | Ne |
| Možnost dálkového ovládání: | Ano |
| Počet výstupů, se zpožděním, přepínač: | 1 |
| S polovodičovým výstupem: | Ne |
| Se zásuvnou paticí: | Ne |
| Vhodné pouze pro dálkové ovládání: | Ne |
| Výstupy, přepínatelné se zpožděním/bez zpoždění: | Ne |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
