Časové relé V2ZA10 3MIN 24-240V AC/DC multifunkční 5 funkcí zpoždění vypnutí 10minut 1 CO TELE Haase 125500
Časové relé V2ZA10 3 min. 24 – 240 V AC/DC
Multifunkční časové relé pro funkce bez přítomnosti napětí do 3 minut, 1P
- 5 časových funkcí
- Zpožděný návrat max. 3 minuty bez napětí
- Impulsní funkce při zapnutí i vypnutí napětí
- 4 časové rozsahy
- 1 přepínací kontakt
TECHNICKÉ INFO
- časové rozsahy 100 ms – 3 minuty
- hrubé a jemné nastavení
- přepínací kontakt 8A / 250 V
- optická indikace přítomnosti napětí
- UNI napájecí napětí 24 – 240 V AC/DC
- průmyslové provedení na lištu DIN, šířka 22,5 mm
- zvýšená tepelná odolnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.087 kg |
| EAN: | 9008662008908 |
| Šířka (mm): | 22,5 mm |
| Hloubka (mm): | 76 mm |
| Výška (mm): | 67 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC/DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 24 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 24 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC: | 24 - 240 V |
| Časový rozsah: | 0,1 - 180 s |
| Funkce blikání začínající impulzem, pevně nastavený čas: | Ne |
| Funkce blikání začínající impulzem, variabilní: | Ne |
| Funkce blikání začínající pauzou, pevně nastavený čas: | Ne |
| Funkce blikání začínající pauzou, variabilní: | Ne |
| Funkce hvězda/trojúhelník: | Ne |
| Funkce tvarování impulzu: | Ne |
| Funkce vypínání sestupnou hranou: | Ano |
| Funkce zapnutí vzestupnou hranou: | Ano |
| Funkce zpožděné reakce: | Ano |
| Funkce zpoždění odtahu: | Ano |
| K nasazení na stykač: | Ne |
| Možnost dálkového ovládání: | Ne |
| Počet výstupů, se zpožděním, přepínač: | 1 |
| S polovodičovým výstupem: | Ne |
| Se zásuvnou paticí: | Ne |
| Vhodné pouze pro dálkové ovládání: | Ne |
| Výstupy, přepínatelné se zpožděním/bez zpoždění: | Ne |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
