Časové relé V2ZS20 12-240V AC/DC spínač hvězda-trojúhelník 2 NO TELE Haase 125300
Časové relé V2ZS20 12 – 240 V AC/DC
Časové relé pro přepnutí z hvězdy na trojúhelník včetně časové prodlevy, 1 P, šířka 22,5 mm
- Funkce přepnutí s volitelnou prodlevou
- 1 přepínací kontakt
- Oddělená volba 2 časů pro režim hvězdy a prodlevy
- 4 časové rozsahy
TECHNICKÉ INFO
- časový rozsah 500 ms – 180 sekund pro hvězdu
- časový rozsah 40, 60, 80 a 100 ms pro prodlevu
- 1 přepínací kontakty 3A / 250 V AC
- optická indikace stavu
- UNI napájecí napětí 12 – 240 V AC/DC
- průmyslové provedení na lištu DIN, šířka 22,5 mm
- zvýšená tepelná odolnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.081 kg |
| EAN: | 9008662008359 |
| Šířka (mm): | 22,5 mm |
| Hloubka (mm): | 76 mm |
| Výška (mm): | 67 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC/DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 12 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 12 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC: | 12 - 240 V |
| Časový rozsah: | 0,5 - 180 s |
| Funkce blikání začínající impulzem, pevně nastavený čas: | Ne |
| Funkce blikání začínající impulzem, variabilní: | Ne |
| Funkce blikání začínající pauzou, pevně nastavený čas: | Ne |
| Funkce blikání začínající pauzou, variabilní: | Ne |
| Funkce hvězda/trojúhelník: | Ano |
| Funkce tvarování impulzu: | Ne |
| Funkce vypínání sestupnou hranou: | Ne |
| Funkce zapnutí vzestupnou hranou: | Ne |
| Funkce zpožděné reakce: | Ne |
| Funkce zpoždění odtahu: | Ne |
| K nasazení na stykač: | Ne |
| Možnost dálkového ovládání: | Ne |
| Počet výstupů, se zpožděním, přepínač: | 1 |
| S polovodičovým výstupem: | Ne |
| Se zásuvnou paticí: | Ne |
| Vhodné pouze pro dálkové ovládání: | Ne |
| Výstupy, přepínatelné se zpožděním/bez zpoždění: | Ne |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
