Cedar Plus vypínač č.1 jednopólový IP44 bílá Schneider Electric WDE000510
Jednopólový vypínač (řazení 1) Cedar Plus v bílé barvě (RAL 9003) je určen pro montáž na omítku. Spolehlivý a odolný prvek s lesklým povrchem a bezhalogenovým provedením. Vhodný pro prostředí s krytím IP44 a s jednoduchou montáží díky šroubovacímu upevnění.
Jednopólový vypínač řady Cedar Plus je určen pro spolehlivé spínání elektrických obvodů s jmenovitým napětím 250 V a jmenovitým proudem 16 A. Tento vypínač z bezhalogenového termoplastu má lesklý povrch a elegantní bílou barvu (RAL 9003). Montáž na omítku a šroubovací upevnění zaručují snadnou instalaci. Díky krytí IP44 je vhodný i do prostor se zvýšenou vlhkostí nebo prašností.
Technické parametry:
- Řada: Cedar Plus
- Řazení: 1 (jednopólový vypínač)
- Druh ovládání: Kolébka / tlačítko
- Způsob montáže: Instalace na omítku
- Druh upevnění: Šroubovací upevnění
- Materiál: Bezhalogenový termoplast
- Povrch: Lesklý
- Barva: Bílá (RAL 9003)
- Jmenovité napětí: 250 V
- Jmenovitý proud: 16 A
- Spínací proud pro zářivky: 16 AX
- Krytí: IP44
- Šířka: 66 mm
- Výška: 79 mm
- Hloubka: 48 mm
- Druh připojení: Zástrčková svorka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače a zásuvky Cedar Plus IP44 od Schneider Electric |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3303432400125 |
| Barva: | Bílá |
| Řazení: | č.1 |
| Šířka (mm): | 66 mm |
| Hloubka (mm): | 48 mm |
| Výška (mm): | 79 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Druh upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Druh zapojení: | Jednopólový vypínač |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Montáž: | Základní prvek s kompletním krytem |
| Spínací proud pro zářivky (AX): | 16 AX |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
