Cedar Plus vypínač č.7 křížový IP44 šedá Schneider Electric WDE000670
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače a zásuvky Cedar Plus IP44 od Schneider Electric |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3303432400217 |
| Barva: | Šedá |
| Řazení: | č.7 |
| Šířka (mm): | 66 mm |
| Hloubka (mm): | 48 mm |
| Výška (mm): | 79 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 7035 |
| Druh ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Druh zapojení: | Křížový přepínač |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Počet klapek: | 1 |
| Počet ovládacích kolébek: | 1 |
| S popisovým polem: | Ne |
| Spínací proud pro zářivky (AX): | 16 AX |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
