Pružinová zátka DIN 11024.
Materiál: Nerezová ocel A2-AISI304
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 4251786205677 |
| Materiál: | Nerez |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Délka (mm): | 70 mm |
| Kvalita materiálu: | Nerezová ocel (V2A) |
| Provedení: | Jednostranná závlačka |
| Průměr (mm): | 3 mm |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
