Proudový chránič s jističem 10A, PFL6-10/1N/B/003 6kA 30mA AC dvoupólový Eaton 286429
Technické parametry:
Provozní napětí: 230 V AC
Nominální jmenovitý proud: 10 A
Vypínací chrarakteristika jističe: B
Jmenovitý reziduální proud: 30 mA
Typ diferenciální ochrany: AC
Zkratová odolnost: 6kA
Počet pólů: 1P+N
Počet modulů: 2
Typ připojení: se šrouby
Provozní teplota: -25 až 40 °C
Rozměry: 90 x 69,5 x 35 mm
Hmotnost: 200 g
Stupeň krytí: IP20
Provozní napětí: 230 V AC
Nominální jmenovitý proud: 10 A
Vypínací chrarakteristika jističe: B
Jmenovitý reziduální proud: 30 mA
Typ diferenciální ochrany: AC
Zkratová odolnost: 6kA
Počet pólů: 1P+N
Počet modulů: 2
Typ připojení: se šrouby
Provozní teplota: -25 až 40 °C
Rozměry: 90 x 69,5 x 35 mm
Hmotnost: 200 g
Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA kombi chránič s jističem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.225 kg |
| EAN: | 4015082864293 |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Počet pólů (celkem): | 1N |
| Reziduální proud (mA): | 30 mA |
| ? Vypínací charakteristika: | B |
| Zkratová odolnost: | 6 kA |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
