Chránička optického kabelu HDPE 32mm - černá typ 06032
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Optické kabely - HDPE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.272 kg |
| EAN: | 8595057665552 |
| Barva: | Ostatní |
| Materiál: | Plast |
| Vnější průměr: | 32 mm |
| Vnitřní průměr: | 27 mm |
| Kvalita materiálu: | Polyolefin |
| Leštěný povrch: | Ano |
| Model: | Tuhé |
| Transparentní: | Ne |
| Tvar: | Z vnější strany a uvnitř hladké |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
