Chytrý dveřní a okenní senzor WiFi USB CHARGE CONTACT SENSOR Greenlux GXSH086
CHYTRÝ DVEŘNÍ A OKENNÍ SENZOR Greenlux GXSH086
Určeny pro monitorování nechtěného vniknutí osob.
Vhodné využití pro ochranu víkendové chaty a podobných prostorů disponujících připojením k WiFi.
Funkce detekce je založena na principu rozpojení dvou magneticky propojených částí.
Montáž nalepením prostřednictvím 3M pásky, kdy jedna část se přilepí na rám a druhá přímo na dveře nebo okno.
Vybaven integrovanou 500mAh 3,7V Li-Ion baterií.
Nabíjení baterie prostřednictvím micro USB kabelu (součást balení).
Určen ke vzdálenému ovládání za pomocí smartphonu, tabletu a podobně.
Připojení přes stávající WiFi síť s možností vzdáleného ovládání pomocí mobilních dat.
Kompatibilní se standardem IEEE 802.11 b/g/n (2,4GHz).
Ovládání senzoru přes aplikaci Tuya nebo Smart Life.
Aplikace spolupracují se systémy Android a iOS.
Další funkce aplikace:
- záznamy všech detekcí
- indikace stavu baterie
- tvorba automatizovaných funkcí
- notifikace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senzory a detektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8592660139920 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 32 mm |
| Výška (mm): | 15 mm |
| Délka (mm): | 72 mm |
Greenlux je česká společnost založená v roce 2010, specializující se na dovoz a prodej osvětlovacích produktů pod značkami Greenlux a Daisy LED. Sortiment zahrnuje LED svítidla, LED zdroje, WiFi chytré produkty a elektroinstalační materiál.
Společnost působí na trzích v ČR, Slovensku, Polsku, Maďarsku a pobaltských zemích a průběžně expanduje do dalších evropských zemí. Zákazníkům nabízí osvědčený sortiment pravidelně doplňovaný o novinky reagující na aktuální vývoj technologií.
Greenlux se zaměřuje na kvalitu produktů, hloubku a šířku sortimentu a příznivou cenovou politiku.
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
