Chytrý pohybový PIR senzor WiFi BATTERY MOTION SENSOR Greenlux GXSH075
CHYTRÝ POHYBOVÝ PIR SENZOR Greenlux GXSH075
Určen pro monitorování pohybujících se osob.
Vhodné využití pro ochranu víkendové chaty a podobných prostorů disponujících připojením k WiFi.
Montáž pomocí montážní konzole s pohyblivým kloubem nebo nalepením prostřednictvím 3M pásky.
Napájení prostřednictvím baterií 3xAAA 1,5V (baterie nejsou součástí balení).
Určen ke vzdálenému ovládání za pomocí smartphonu, tabletu a podobně.
Připojení přes stávající WiFi síť s možností vzdáleného ovládání pomocí mobilních dat.
Kompatibilní se standardem IEEE 802.11 b/g/n (2,4GHz).
Ovládání senzoru přes aplikaci Tuya nebo Smart Life.
Aplikace spolupracují se systémy Android a iOS.
Další funkce aplikace:
- záznamy všech detekcí
- indikace stavu baterie
- tvorba automatizovaných funkcí
- notifikace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senzory a detektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8592660139890 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 64 mm |
| Výška (mm): | 64 mm |
| Délka (mm): | 80 mm |
Greenlux je česká společnost založená v roce 2010, specializující se na dovoz a prodej osvětlovacích produktů pod značkami Greenlux a Daisy LED. Sortiment zahrnuje LED svítidla, LED zdroje, WiFi chytré produkty a elektroinstalační materiál.
Společnost působí na trzích v ČR, Slovensku, Polsku, Maďarsku a pobaltských zemích a průběžně expanduje do dalších evropských zemí. Zákazníkům nabízí osvědčený sortiment pravidelně doplňovaný o novinky reagující na aktuální vývoj technologií.
Greenlux se zaměřuje na kvalitu produktů, hloubku a šířku sortimentu a příznivou cenovou politiku.
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
