Deflektor Dome 6.15 Windbreaker long K2 Systems 2004180
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.65 kg |
| EAN: | 4251786203253 |
| Šířka (mm): | 2204 mm |
| Hloubka (mm): | 1 mm |
| Výška (mm): | 209,6 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | Ostatní, jiné |
| Provedení: | Ostatní, jiné |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
