Dekorační řetěz sněhuláci na baterie 12xLED StarTrading 729-39
Svítící řetěz sněhuláci 12x na baterie 2xCR2032
Světelný řetěz na baterie s kapkami rosy a ozdobami sněhuláka. Stříbrné kovové lanko. Lze použít v různých dekoracích, například v květinových vazbách a stolních dekoracích. Světelný řetěz má 12 teplých bílých světelných zdrojů LED.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítící domky, vesničky, betlémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482051196 |
| Šířka (mm): | 1100 mm |
| Hloubka (mm): | 5 mm |
| Výška (mm): | 20 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
