Dekorativní figurka Santa, 3xAAA, v:70cm, š:14cm, h:14cm, StarTrading 991-09
Dekorativní figurka Sanra pro vnitřní použití na 3xAAA baterie vytváří v každé domácnosti příjemnou vánoční atmosféru. StarTrading 991-09.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítící domky, vesničky, betlémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482039637 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 140 mm |
| Hloubka (mm): | 140 mm |
| Výška (mm): | 700 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 3 V |
| Použití: | vnitřní |
| Příkon (W): | 4x0,24 W |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
