Deska MDFZ 80_KB montážní do finálního zateplení Kopos
Pro instalaci menších elektrických zařízení (pohybová čidla, kamery apod.) na zateplené fasády budov při tloušťce izolační vrstvy min 80 mm. Montážní deska je vhodná do fasádních polystyrenů i minerálních vat. Možnost instalace i do finálně zhotovených zateplených fasád. Zatížení maximálně 15N. Součástí balení je šroubovací nosič, montážní deska, montážní návod a příslušné vruty. Pro první instalaci je třeba koupit set MDFZ 80/VDZ, který navíc obsahuje ruční vrtací sestavu.
Technické parametry:
- Určeno: pro montáž do zateplovacích systémů pro montáž svítidel, krabic na povrch atd.
- Barva: šedá
- Průměr: 73 mm
- Hloubka: 80 mm
- Materiál: Polypropylen
- Třída reakce na oheň podkladového materiálu: A1 - F
- Bezolovnatý materiál: ano
- Samozhášivý materiál: 30 sekund
- Jmenovité napětí: 400 V/AC
- Jmenovitý proud: 16 A
- Umožňuje montáž: na povrch zateplovacího systému
- Teplotní odolnost: -25 až 60 °C
- Hmotnost: 100 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační krabice pro montáž do zateplených fasád domů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.097 kg |
| EAN: | 8595568936301 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Druh průchodky skříně: | Ostatní |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Průměr (mm): | 73 mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Ostatní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
Montážní návod elektroinstalace krabice do zateplení KEFZ 80/VDZ a montážní desky MDFZ 80/VDZ
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
